رای به سایت :
602
محبوب
ناحیه مقاومت بسیج حمزه سید الشهدا
پنجشنبه 27 دي 1397 -
رژیم غاصب و کودک کش صهیونیستی، به راحتی در تیررس موشک ها و توان نظامی جمهوری اسلامی است
فرمانده ناحیه حمزه سیدالشهدا(ع):

رژیم غاصب و کودک کش صهیونیستی، به راحتی در تیررس موشک ها و توان نظامی جمهوری اسلامی است

فرمانده ناحیه حمزه سیدالشهدا(ع) گفت:هر دشمن معارضی، ویژه رژیم غاصب و کودک کش صهیونیستی، به راحتی در تیررس موشک ها و توان نظامی جمهوری اسلامی است.
calendar
تاریخ : 1396/04/01 - 01:56
2
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از ناحیه مقاومت بسیج حمزه سید الشهدا ، سرهنگ سهیل گرشاسبی فرمانده ناحیه حمزه سید الشهداء (ع) در مصاحبه با خبرنگار قسم گفت: مسجد الاقصی نخستین قبله گاه مسلمین و فلسطین سرزمین میلیون ها انسان با ادیان مختلف است، که متاسفانه از سال 1948 میلادی به اشغال صهیونیست های کودک کش درآمده است.
گرشاسبی ادامه داد: مسئله ی فلسطین و قدس شریف همیشه ایام مورد مداغه علمای اسلام ویژه مرجعیت شیعه بوده است. امام بزرگوار ما به طور کامل واقف به اهداف پلید صهیونیست ها بوده و چه پیش و چه پس از انقلاب مخالف جدی و عملی رژیم اسرائیل و مدافع جدی و عملی ملت مظلوم فلسطین بودند.
وی اضافه کرد: به همین دلیل ایشان در 16 مرداد 1358 آخرین جمعه ی ماه مبارک رمضان را روز قدس نامیده و از همه ی ملل آزاد اندیش و امت اسلامی خواستند طی مراسمی از ملت مظلوم فلسطین و اهداف مبارک آن دفاع کنند.
سرهنگ گرشاسبی بیان داشت: قدس میعادگاه مومنین و سرزمین ادیان الهی و عروج پیامبر اعظم(ص) است. روز قدس روز اسلام و روز دفاع از حریم الهی است. روز هشدار به آمریکا و دیگر حامیان مزدور رژیم غاصب صهیونیستی است.اسرائیل در ذهن خود سودای از نیل تا فرات را دارد و امروز می توان دست آشکار و پنهان او را در جنگ ها و نا آرامی های منطقه ویژه در حمایت از جریان های پلید و خبیث وهابی، سلفی، خاصه داعش شاهد بود. داعش امروز مورد پشتیبانی جدی اسرائیل و برخی سران خائن و خبیث منطقه است.
وی همچنین افزود: امت اسلامی امروز وظیفه دارد با بصیرت و شناخت نسبت به اسلام ناب محمدی(ص) در برابر اسلام آمریکایی و با وحدت و همدلی از جریان های افراطی اعلام انزجار کند و ضمن مقابله با اهداف شوم دشمن و حضور جریان های تکفیری مسئله ی فلسطین و قدس شریف را مسئله ی اول جهان اسلام اسلام بدانند؛ زبانا و عملا از فلسطین حمایت و اسرائیل را دشمن درجه یک اسلام و امت مسلمان بدانند. امت اسلام بداند شیطان بزرگ آمریکا حامی جدی اسرائیل بوده و هیچگاه اعتمادی در هیچ عرصه ای به آمریکا و دیگر متحدانش نیست.
عضو شورای فرهنگی منطقه 9 تاکید کرد: امت اسلامی با توجه به حوادث منطقه امسال وظیفه ی سنگینی دارد و باید روز قدس به حقیقت کلام به روز اسلام و خروش امت محمد(ص) بر علیه آمریکا و اسرائیل غاصب تبدیل شود.
گرشاسبی درخصوص حمایت آمریکا از اسرائیل گفت: آمریکا به دلیل آنکه منافعش گره خورده به اسرائیل بوده و تحت فشار لابی های صهیونیستی است از جنایات اسرائیل حمایت می کند. ظهور و بروز هر جریان و حزبی در آمریکا متکی به حمایت جریان های صهیونیستی است. امروزه در دنیا هر تفکر و جریانی که بخواهد در برابر صهیونیست ها ایستادگی کند مورد هجمه ی آنها و هم پیمانانش قرار می گیرد.
گرشاسبی افزود: ایران اسلامی حامی مظلوم در برابر ظالم بوده و هر جریان و گروهی که در برابر صهیونیست ها بایستد چه در قبل و چه در آینده به فرموده ی امام مسلمین مورد حمایت جدی قرار می دهد و ما آرزوی سربلندی ملت مظلوم بحرین، یمن، سوریه و عراق را در حوادث اخیر داریم.
وی ادامه داد: روز قدس روز حمایت از این ملل مظلوم نیز است. آمریکا و اسرائیل در جنگ نیابتی خاورمیانه را دچار بحران کرده، اما بدانند حوادث اخیر دامن آنها را خواهد گرفت و آنها با جهالت یک تفکر ناپخته وجوان تازه روی کار آمده در عربستان، تیشه بر ریشه ی خود می زنند.
گرشاسبی عنوان کرد: روز قدس بنا به فرمایشات مقام معظم رهبری روز دمیدن خون در رگ های امت اسلامی است، روزی که ملت های مسلمان بی واسطه مقامات رسمی حرفشان را در دنیا مطرح می کنند.

گرشاسبی تصریح کرد: امام خامنه ای در شهریور ماه سال 90 می فرمایند: روز قدس پشتوانه امنیت کشور ما هم است. این را همه آحاد مردم عزیز ما بدانند، هر یک نفری که روز قدس در خیابان می آید به سهم خود دارد به امنیت کشور، امنیت ملت و حفظ دستاورد های انقلابش کمک می کند. روز قدس روز بزرگی است، روز مهمی است.
گرشاسبی در ادامه اظهار داشت: روز قدس، روز هشدار به دشمن و این پیام که هرگونه تهدید و تعدی علیه تمامیت ارضی و منافع و امنیت ملی کشور تحت فرمان و اشارت امام خامنه ای با پاسخ سخت، ویران گر و پشیمان کننده مواجه خواهد بود. روزی که به اسرائیلی ها می گوییم با کوچک ترین تحرکی، تلاویو و حیفا با خاک یکسان خواهد شد.

وی همچنین گفت: روز قدس روز اسلام و روز دفاع از مظلوم در برابر ظالم است. روز دفاع از مردم مظلوم بحرین، یمن، سوریه، عراق، افغانستان، میانمار و...در برابر ظالمان و جریان های صهیونیستی و وهابی است؛ روز فریاد مرگ بر ال سعود در کنار شعار مرگ بر اسرائیل است.
فرمانده ناحیه حمزه سیدالشهداء(ع) در ادامه افزود: روز قدس امسال در حالی برگزار می شود که منطقه، زخم خورده جریان تکفیری، سلفی و وهابی است. جریان هایی که با حمایت ترکیه، عربستان و آمریکا در راستای خط مشی و اهداف شوم صهیونیست ها به امنیت و آرامش جهان اسلام و مسلمین ضربه زده و در تلاش هستند افکار عمومی را از مسئله فلسطین و قدس شریف دور نمایند. فلسطین مسئله اول جهان اسلام و دفاع از قدس شریف، آرمان اصیل نظام اسلامی ایران و هر انسان آزاد اندیش است.
گرشاسبی همچنین گفت: تجلی کوچک توان دفاعی- امنیتی ایران، در مقابله با کشورهای مهاجم و یاوه گو و همین طور گروهک های معاند را در چند روز قبل شاهد بودیم.
این حرکت جهادی پاسخی بسیار کوچک بود به ترقه بازی چند مزدور خبیث که سبب شهادت جمعی از مردم عزیز تهران در دوازدهم ماه مبارک رمضان شدند. البته این حماسه علاوه بر انتقام نسبت به حادثه 12 رمضان المبارک چند پیام را نیز برای داخل و خارج کشور داشت:
1- جمهوری اسلامی در برابر هر عملی ولو کوچک که امنیت مردم را تهدید کند عکس العمل سختی خواهد داشت.

2- توان نظامی جمهوری اسلامی بسیار بیشتر از آن است که دشمن تصور کند. تحریم و خلف وعده های دشمن در مسائل دفاعی و نظامی ایران بی اثر است.
3- هر دشمن معارضی، ویژه رژیم غاصب و کودک کش صهیونیستی، به راحتی در تیررس موشک ها و توان نظامی جمهوری اسلامی است.
4- سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، در راستای فرامین مطاع ولایت، دفاع از آرمان های انقلاب و امنیت نظام را فرضی جدی برخود میشمارد و در این راه با احدالناسی سازش و یا شوخی ندارد.
5- مسئولین داخلی به توان نظامی و حمایت از نهاد های امنیتی و دفاعی، توجه ویژه داشته باشند.
قدس شریف ان شاءالله به زودی شاهد اضمحلال و نابودی اسرائیل بوده و امت اسلامی، آزادی فلسطین را جشن خواهد گرفت.

گرشاسبی در ادامه گفت: جا دارد یادی هم کنیم از شهدای جهان اسلام، انقلاب ها و بیداری های اسلامی منطقه، شهدای جریان مقاومت، شهدای مدافع حرم.شهدای اخیر فلسطین،بحرین،شیخ نمر و...
و همچنین آروزی سلامتی و عزت برای رهبران جبهه مقاومت، شیخ زکزاکی، آیت الله عیسی قاسم، سید حسن نصرالله عزیز و مجاهد، رهبران مجاهد انصارالله یمن و در راس آن ها امام المسلمین رهبر شجاع و انقلابی و استکبار ستیزمان امام خامنه ای عزیز بطلبیم .

در پایان فرمانده ناحیه حمزه سیدالشهدا(ع) گفت: جا دارد از عموم مردم عزیز و قهرمان و امت اسلامی جهت حضور در راهپیمائی عظیم روز قدس امسال، دعوت به عمل آورم.
سپاه ناحیه مقاومت بسیج حمزه سیدالشهداء (ع) و بسیجیان منطقه 9 نیز ان شاءالله با حداکثر توان، در این مراسم حضور خواهند داشت.

 


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 12050
عماد باباخانیمطالب مرتبط