رای به سایت :
600
محبوب
ناحیه مقاومت بسیج حمزه سید الشهدا
دوشنبه 26 آذر 1397 -
جلسه دیدار صمیمانه مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه تهران با پرسنل ناحیه حمزه سیدالشهدا(ع) برگزار شد
جلسه دیدار صمیمانه مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه تهران با پرسنل ناحیه حمزه سیدالشهدا(ع) برگزار شد

جلسه دیدار صمیمانه حجت الاسلام نعیمی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه تهران با پرسنل ناحیه حمزه سیدالشهدا(ع) برگزار شد.
calendar
تاریخ : 1396/09/12 - 13:19
0
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از ناحیه مقاومت بسیج حمزه سید الشهدا ،جلسه دیدار صمیمانه حجت الاسلام نعیمی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه تهران با پرسنل ناحیه حمزه سیدالشهدا(ع) برگزار شد.
در ابتدای جلسه فرمانده ناحیه حمزه سیدالشهدا(ع) سرهنگ سهیل گرشاسبی گزارشی از عملکرد و فعالیتهای ناحیه در منطقه 9 ارائه کرد و سپس به تشریح آسیب ها و فرصت های منطقه پرداخت.
وی در ادامه افزود که حدود 750 شهید دوران دفاع مقدس در محدوده استحفاظی ناحیه حمزه وجود دارند و همچنین در عرصه جهاد با تکفیری ها  10 شهید و 10 جانباز مدافع حرم از این منطقه اعزام شدند. این موضوع باعث شده تا ستاد شهدای مدافع حرم به صورت مستقل تشکیل شده و در طول سال هم دیدار و خدمت رسانی به خانواده معظم شهدا انجام شود.
فرمانده ناحیه حمزه سیدالشهدا(ع) به چاپ آثاری با محوریت شهدا اشاره کرد و گفت: چندین زندگینامه، وصیت نامه، و خاطرات از شهدا در قالب داستان چاپ و منتشر شده است، چندین تابلو و دیوارنوشته طراحی شده و همچنین با همکاری شهرداری کوچه هایی به نام شهدای مدافع حرم نام گذاری شده است.
گرشاسبی به قرارگاه های متمرکز در ناحیه اشاره کرد و افزود: هدف و تلاش ما خدمت رسانی در راستای ارزشهای انقلاب است. وی همچنین گفت: مطالبه آرمان ها از وظایف سپاه است و این امر باید به بسیجیان هم منتقل شود.
در ادامه جلسه حجت الاسلام نعیمی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه تهران، ضمن تبریک ایام هفته وحدت و ولادت پیامبر ختمی مرتبت و امام جعفر صادق علیهم السلام، به حدیثی از پیامبر اکرم(ص) اشاره کرد.
طبق این روایت، پیامبر (ص) به اباذر فرمودند: آیا تمایل داری که به بهشت داخل شوی، گفت بله پدرم به فدای تو شود. پیامبر(ص) فرمودند: سه کار انجام بده؛ 1- آرزوهایت را کم کن  2- مرگ را نصب العین خودت قرار بده   3- آنطور که باید و شاید از خدای تبارک و تعالی حیا کن.
حجت الاسلام نعیمی در ادامه به بررسی آسیب های درون سازمانی سپاه پرداخت و گفت در سالهای دفاع مقدس تکلیف محور بودن و آرزوی شهادت داشتن از شاخصه های پاسداران محسوب می شد، اکنون هم نباید از آن فضا فاصله بگیریم و مطیع امر ولی فقیه باشیم.
وی در پایان افزود: برای خوب شدن باید از خودمان شروع کنیم و به لطف الهی امیدوار باشیم.

 


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 5172مطالب مرتبط