رای به سایت :
600
محبوب
ناحیه مقاومت بسیج حمزه سید الشهدا
دوشنبه 26 آذر 1397 -
 کارگاه گرافیک و عکاسی برگزار شد
کارگاه گرافیک و عکاسی برگزار شد

به همت سازمان بسیج هنرمندان سپاه تهران بزرگ، کارگاه گرافیک و عکاسی در ناحیه حمزه سیدالشهدا(ع) برگزار شد.
calendar
تاریخ : 1396/09/13 - 12:33
1
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از ناحیه مقاومت بسیج حمزه سید الشهدا ، کارگاه گرافیک و عکاسی در تاریخ 13 آذرماه 1396 به همت سازمان بسیج هنرمندان سپاه تهران بزرگ  در ناحیه حمزه سیدالشهدا(ع) برگزار شد.

 

حجت الاسلام والمسلمین یعقوبی گفت:شیعه در نظر دشمنان اسلام مانند پرنده ای است که افق پروازش خیلی بالاتر از تیرهای آنها است، پرنده ای است که دو بال دارد. یک بال سبز و یک بال سرخ.بال سبز این پرنده همان مهدویت و عدالت خواهی اوست چون شیعه در انتظار عدالت به سر می برد، امیدوار است و انسان امیدوار هم شکست ناپذیر است نمی توانید کسی را تسخیر کنید که مدعی است فردی خواهد آمد که در اوج ظلم و جور، دنیا را پر از عدل داد خواهد کرد. بال سرخ شیعه، شهادت طلبی است که ریشه در کربلا دارد و شیعه را فنا ناپذیر کرده است.شیعه با این دو بال افق پروازش خیلی بالاست و تیرهای زهراگین سیاسی، اقتصادی، اجتماعی ، فرهنگی، اخلاقی و ... به آن نمی رسد. آن نقطه که خیلی اهمیت دارد بعد سوم شیعه است می گوید:این پرنده زرهی بنام ولایت پذیری بر تن دارد که آنها را شکست ناپذیر نموده است.


سعید فلاح‌فر مدرس گرافیک، تاثیر گرافیک در جهان و ایران را تشریح کرد و در ادامه با تاکید بر حضور اصالت فرهنگ اسلامی در آثار به همراه شاخصه های هویتی که از مصادیق آن به گل و مرغ ایرانی، نقوش اسلیمی و رنگ فیروزه ای اشاره کرد.

در ادامه کارگاه، احمد نصیرپور با سابقه بیش از 25 سال عکاسی در مجلات کیهان بچه ها و زن روز گفت نشانه ها در عکس بیانگر زمان و مکان هستند. نصیرپور همچنین از برگزاری تور عکاسی یک روزه در ادامه دوره خبر داد.

در پایان محمد دشت گلی مسئول سازمان بسیج هنرمندان تهران ضمن تشکر از اساتید دوره اعلام کرد جلسات آموزشی گرافیک و عکاسی در نواحی دیگر ادامه خواهد داشت.

 

 

 


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 16993مطالب مرتبط