رای به سایت :
602
محبوب
ناحیه مقاومت بسیج حمزه سید الشهدا
سه شنبه 06 فروردين 1398 -
بگذارید صریح بگویم :
جنگ نرم رسانه ای

بگذارید صریح بگویم :

ما جنگ رسانه ای سوریه را باخته ایم یعنی نه در داخل ایران و نه در کشورهای منطقه ، چه رسد در غرب ، نتوانستیم از مظلومیت و حقانیت بچه ها و شهدای خودمان و حزب الله و فاطمیون و زینبیون و حشد الشعبی به موقع دفاع کنیم .
calendar
تاریخ : 1397/02/15 - 09:25
source
منبع : روزنامه جوان
0
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از ناحیه مقاومت بسیج حمزه سید الشهدا (ع)،به نقل از روزنامه جوان علی علی زاده کارشناس مسائل سیاسی نوشت : تقریبا همه تحلیلگران و خبرنگاران غرب می دانند که محتوای سخنان دیشب نتانیاهو دروغ و ادعاهایش خنده دار بوده اما این موضوع اهمیت چندانی ندارد و از تاثیر نمایش سرگرم کننده دیشبش کم نمی کند ؛ نمایشی که هنوز خبر اول رسانه ها غرب با صدها میلیون مخاطب است . نتانیاهو رسانه را خیلی خوب می شناسد و در حال طراحی جنگ هوشمند رسانه ای مدرن علیه ایران است .

بگذارید صریح بگویم :

بگذارید صریح بگویم : ما جنگ رسانه ای سوریه را باختیم یعنی نه در داخل ایران و نه در کشورهای منطقه ، چه رسد در غرب ، نتوانستیم از مظلومیت و حقانیت بچه ها و شهدای خودمان و حزب الله و فاطمیون و زینبیون و حشد الشعبی به موقع دفاع کنیم .

برای همین دشمن جرئت کرد انگیزه مدافعان حرم را مالی و انگیزه فاطمیون را گرفتن تابعیت ایران و انگیزه حضور در سوریه را نه دفاع حداقلی علیه داعش و تروریسم که جنگ افروزی و زیاده خواهی ایران بخواند .

برای این جنگ جدید رسانه ای هم که توسط ترامپ-بن سلمان-نتانیاهو علیه ما آغاز شده حداقل آمادگی را نداریم و به زودی مجبوریم در زمین آنها بازی کنیم . دیشب موبایل شهروندان غرب لحظه به لحظه با خبر فوری نمایش نتانیاهو قطع می شد . صبح خبر اول رادیوها نگرانی پمپئو از «اسناد» کشف شده توسط نتانیاهو بود . «خطرایران هسته ای» که سال ها شنیده نشده بود باز دارد کلمه ای عادی می شود .

کسی منکر نفوذ شدید صهیونیست ها در رسانه های غربی نیست ولی توان بین المللی رسانه ای ایران رسما فاجعه است . مثلا پرس تی وی مثل کلاشنیکفی است که به سمت موشک حامل کلاهک اتمی دشمن شلیک می شود .


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 3959


tags
   خبر قسم        خبر قسم        سایر محتوا قسم        ناحیه مقاومت بسیج حمزه سید الشهدا        منطقه 9        محله فرودگاه        جنگ نرم رسانه ای        حقوق بشر!                                    

مطالب مرتبط