رای به سایت :
159
محبوب
حوزه 209 موحد
ناحیه مقاومت بسیج حمزه سید الشهدا
پنجشنبه 03 اسفند 1396 -
پیام تقدیر و تشکر فرمانده  حوزه مقاومت بسیج 209موحد ناحیه حمزه سیدالشهدا منطقه 9تهران
پیام تقدیر و تشکر فرمانده حوزه مقاومت بسیج 209موحد ناحیه حمزه سیدالشهدا منطقه 9تهران

برادر بسیجی پاسدارعلیرضاحبیب زادگان در پیامی از خانواده معظم شهدا و جانبازان و آزادگان ؛هیئت امنا مساجد و حسینیه ها وائمه جماعات و همه ی نهادها وارگان ها و سازمانها و دستگاههای دولتی در منطقه 9تهران به خصوص بسیجیان عزیز...
calendar
تاریخ : 1396/09/13 - 14:00
0
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از حوزه 209 موحد  ناحیه مقاومت بسیج حمزه سید الشهدا ،

پیام تقدیر و تشکر فرمانده  حوزه مقاومت بسیج 209موحد ناحیه حمزه سیدالشهدا منطقه 9تهران

تا بسیج هست، نظام اسلامی و جمهوری اسلامی از سوی دشمنان تهدید نخواهد شد؛ این یک رکن اساسی است. مقام معظم رهبری(مدظله العالی) ۱۳۸۸/۰۹/۰۴

برادر بسیجی پاسدارعلیرضاحبیب زادگان  در پیامی از خانواده معظم شهدا و جانبازان و آزادگان ؛هیئت امنا مساجد و حسینیه ها وائمه جماعات و همه ی نهادها وارگان ها و سازمانها و دستگاههای دولتی در منطقه 9تهران  به خصوص بسیجیان عزیز و فرماندهان محترم  پایگاههای مقاومت بسیج  در سطح حوزه 209؛ که در زنده نگه داشتن فرهنگ بسیجی و روحیه بسیجی و همچنین در اجرای برنامه ها تلاش نموده اند تقدیر و تشکر نمود.
حبیب زادگان افزود:  بسیج تندیس پایداری و رمز جاوید مبارزه و مخاصمه با بیداد گرانند و نام طوفانی آن , حجم پوشالی سکوت و سازش را به فریادی عصیانگر علیه زورمداران تاریخ مبدل کرد و دین محمد(ص ) را تضمین دوباره بخشید.

بلند همتانی که به دور از وسوسه های دنیا و بی رغبت به جاذبه های زندگی در سایه ایمان خالص و عمل صالح جامه جهاد بر تن کردند و در وصف مجاهدان فی السبیل الله قرار گرفتند و بدین سان به حیاتی طیبه دست یافتند.
وی تاکید کرد: تفکر بسیجی امواج خروشان ملتی است که دل در گرو خدا دارد و جهت ایجاد این فرهنگ الهی هزاران جوان پاکباخته تقدیم درگاه خدای خود کرد.

وی در پایان ضمن تقدیر و تشکراز همه عوامل و دستگاهها و بسیجیان عزیز خاطر نشان کرد : هر کسی به هر نحوی برای اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی در مسیر ولایت فقیه و نگهداری وپاسداشت از خون شهدای گرانقدر قدم برمیدارد آن فرد یک بسیجی است. از خداوند متعال توفیق و بهروزی برای تمام خدمتگذاران راستین نظام جمهوری اسلامی را میخواهم و امیدوارم هر چه زودتر پرچم نظام  اسلامی از دست با کفایت مقام معظم رهبری حضرت ایت الله العظمی امام خامنه ای(مدظله العالی) به دست صاحب اصلی اش امام زمان (عج) رسیده و بر فراز عالم به اهتزاز دراید ان شاءالله.
                                                                                                                        والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته
                                                                                                                        فرمانده حوزه مقاومت بسیج 209
                                                                                                                                  حبیب زادگان


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 17844