رای به سایت :
103
محبوب
حوزه 210 شفیع
ناحیه مقاومت بسیج حمزه سید الشهدا
شنبه 27 بهمن 1397 -
بیانیه در محکومیت قتل عام مردم  غزه
بیانیه در محکومیت قتل عام مردم غزه

بسیجیان حوزه مقاومت بسیج 210 شفیع در محکومیت قتل عام مردم بی گناه غزه و جنایات رژیم صهیونیستی بیانه ای صادر کردند.
calendar
تاریخ : 1393/04/23 - 14:37
0
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش خبرنگار قسم از حوزه مقاومت بسیج 210 شفیع ،بیانیه حوزه مقاومت 210 شفیع در محکومیت قتل عام مردم بی گناه غزه و جنایات رژیم صهیونیستی به شرح ذیل می باشد:

سوء استفاده چند باره رژیم صهیونیستی از سرگرمی افکار عمومی جهان برای نیل به مقاصد پلیدشان این بار نیز اوج گرفته، این نسل کشی کودکان مظلوم و بی دفاع هرگز از حافظه تاریخ پاک نخواهد شد و این رژیم تنها به پوشالی بودن خود و به تعبیر قرآن "بنیان مرصوص" دامن میزند

سازمان ها و مدافعان دروغین حقوق بشر باید بدانند که بسیجیان ایران اسلامی هرگز مجاهدین مسلمان خود را تنها نمی گذارند و ایشان تبعات این اقدامات سخیف خود را تحمل خواهند کرد و به حول و قوه الهی انتفاضه رمضان نیز همچون جنگ دو مرحله قبل به ثمر مینشیند و غاصبان ضد بشری که همواره با سکوتشان پاسخ مثبتی بر این جنایت هم پیمان صهیونیستشان داده اند،و بر بی اثری همیشگی خود در دفاع از حقوق بشر و در اذهان بشری مهر تایید زدند.

آمریکا و اعضای شورای امنیت باید بدانند که مسئولیت حقوقی برای پایان دادن به حملات غزه دارند و در صورت همراهی با رژیم اشغالگر قدس تبعات هرگونه اقدام تلافی جویانه از طرف مجاهدین مسلمان را خود تحمل خواهند کرد.
سازمان‌های عریض و طویل بین‌المللی که خود را داعیه‌دار حقوق انسان قلمداد می‌کنند اگر توان مقابله با چنین فاجعه‌ای را ندارند که هیچ و باید پاسخگوی بودجه‌های چندین میلیون دلاری خویش در احقاق حقوق بشیرت آن‌هم با سرمایه کشورهای عقب نگه داشته شده باشند و چه‌بسا نبود چنین سازمان‌هایی بسیار بهتر از بودنشان خواهد بود؛ اما اگر توان مقابله با چنین فجایعی را دارند باید به افکار عمومی جهانیان پاسخ دهند که چرا در مقابل چنین مسلمان کشی‌هایی سکوت می‌کنند تا مقصود ضد بشری چنین غاصبانی محقق شود و درنهایت بعد از وخیم شدن ماجرا باسیاست ابهام‌آلود همیشگی وارد میدان ‌شوند و هر دو طرف واقعه را محکوم کرده و جنگ را به نفع هم¬پیمان صهیونیستشان متوقف ‌کنند. آیا باید به‌مثابه جنگ‌های اول و دوم غزه شمار کشته‌ها به هزاران برسد تا این نمادهای خشکیده و بی‌اثر حقوق بین‌الملل بشر به تکاپو بیفتند و برای احقاق حیثیت نداشته خودکاری کنند.
مردم مظلوم ایران اسلامی فراموش نکرده‌اند که این سازمان‌ها و نهادهای حقوقی بین‌المللی آن موقع که به دنبال احقاق حق غاصبانه مستکبرین و امپریالیسم جهانی بودند چگونه از تمام ظرفیت حقوقی و غیرحقوقی خود علیه جمهوری اسلامی ایران استفاده کردند و باعث ایجاد تحریم‌های ضد حقوق بشری و انسانی علیه مردم مسلمان ایران شدند. گزارش‌های غیرحقوقی، غیرمنصفانه و دیکته شده احمد شهید گزارشگر ویژه سازمان ملل در امور حقوق بشر ایران هنوز در خاطر مردم ایران هست.

جهانیان به یاد دارند که کمیته سوم مجمع عمومی سازمان ملل متحد به قطعنامه پیشنهادی در محکومیت نقض حقوق بشر در ایران برای آخرین بار در آذر ۹۲ رأی داده و این قطعنامه با ۸۳ رأی مثبت، ۳۶ رأی منفی و ۶۲ رأی ممتنع به تصویب رسید.

کشورهای عربی نیز که با سکوت بدتر از گناه خویش بر آتش کینه صهیونیست‌ها علیه مسلمانان می‌کوبند باید بدانند و آگاه باشند که اسرائیل جز خواری و خفت مسلمانان چیزی نمی‌خواهد و تا نابودی عزت تمام مسلمانان از پای نخواهد نشست. مردم مسلمان منطقه دودسته‌اند تک‌دسته گروهی هستند که در آتش تفرقه‌افکنی و تکفیری گرایی صهیونیستی گرفتارند همانند عراق و سوریه و گروهی دیگر که در خط مقدم مبارزه با جنایتکاران ابدی و ازلی عالم به مصاف آمده‌اند مانند فلسطین و لبنان. درگیری جبهه مقاومت در دیگر جبهه‌های جنگ تحمیلی صهیونیست‌ها، این فکر خام را در سر قوم بنی‌اسرائیل به وجود آورده که الآن وقت ضربه آخر است و چه اشتباهی گریبان این دشمنان خدا و خلق را گرفته است که خود را در چاهی انداختند که دیگر به‌راحتی از آن بیرون نخواهند آمد؛ و با اشتباه محاسباتی خویش در مرگ زودرس خویش تعجیل کردند و بشارت باد مجاهدین رمضان را که خداوند به ایشان چنین بشارتی داده است که «و ما النصر إلا من عندالله».

از کلیه سازمان های حقوقی داخلی و بین المللی دعوت می‌شود تا با انتشاراین بیانیه در تبلیغ بیشتر این گفتمان ما را یاری دهند.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 4172مطالب مرتبط
Reply
no
0
yes
0
نجم
1393/04/24 - 06:16
خیلی زحمت کشیدید خسته نباشید