رای به سایت :
103
محبوب
حوزه 210 شفیع
ناحیه مقاومت بسیج حمزه سید الشهدا
یکشنبه 29 ارديبهشت 1398 -
مصاحبه فرمانده حوزه 210 شفیع به مناسبت روز قدس
مصاحبه فرمانده حوزه 210 شفیع به مناسبت روز قدس

مصاحبه بافرمانده محترم حوزه 210 شفیع به مناسبت روز قدس انجام شد.
calendar
تاریخ : 1397/03/17 - 23:28
0
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از حوزه 210 شفیع  ناحیه مقاومت بسیج حمزه سید الشهدا ،به گزارش خبرنگار حوزه 210 شفیع مصاحبه ای درباره روز قدس  در تاریخ 17 ام خرداد ماه از خانم فراهانی فرمانده حوزه 210 شفیع  انجام شد.

فراهانی در پاسخ به سوال خبرنگار مبنی بر اینکه روز قدس تا چه اندازه میتواند ماد عملی وحدت بین مسلمانان باشد، گفت:با توجه به سخن امام خمینی که فرمودند: روز قدس روز حیات اسلام است، لذا بهترین نشانه حیات همان حضور آحاد مردم در سراسر جهان اسلام در راهپیمایی روز قدس است.

 

فرمانده حوزه در پاسخ به این سوال که روند راهپیمای روز قدس از سال ۵۸ تاکنون را چگونه ارزیابی میکنید، جواب داد: با وجود کارشکنی های دشمنان راهپیمایی روز قدس الحمدلله رو به رشد بوده و هر سال باشکوه تر از سال گذشته برگزار شده است.

 

ایشان با توجه به سوال بهترین تعاملی که میتوان در قبال روز جهانی قدس به کار گرفت به گونه ای که مناسب با توانایی های ملت های اسلامی و عربی با هدف آزاد سازی فلسطین از جنایت صهیونیسم باشد چیست؟جواب داد: حفظ وحدت بین مسلمانان و یکصدا همه با هم خروج اسرائیل از قدس شریف را بخواهیم و همه کشورهای اسلامی تا محقق شدن آن عقب نشینی نکنند.

 

همچنین ایشان به سوال نقش امام (ره) را در احیای مساله فلسطین به ویژه با اعلام روز قدس چگونه ارزیابی میکنید؟پاسخ داد: این ابتکار امام که آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را روز جهانی قدس اعلام کردند در واقع نور امیدی شد در دل فلسطینیان تا به مبارزه خود با صهیونیسم ادامه دهند.

 

در آخر وی افزودند:

همانطور که امام خامنه ای در سالروز ارتحال امام فرمودند، حضور مردم ایران در راهپیمایی روز قدس نه تنها در جهت حمایت از مردم فلسطین است بلکه برای ایجاد امنیت و بالابردن اقتدار ایران نیز موثر خواهد بود.

لذا همه امت حزب‌الله یک صدا در راهپیمایی روز قدس فریاد بخواهیم زد: مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا

 


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 6782
پریسا قدسیمطالب مرتبط