رای به سایت :
571
محبوب
ناحیه مقاومت بسیج حمزه سید الشهدا
یکشنبه 28 آبان 1396 -
 آغاز زندگی متفاوت زوجهای جوان در جوار «مزار شهید گمنام»
آغاز زندگی متفاوت زوجهای جوان در جوار «مزار شهید گمنام»

همزمان با ایام میلاد پیامبر گرامی اسلام(ص), مراسم عقد و آغاز زندگی مشترک دو زوج جوان در جوار مزار شهید گمنام تیپ حضرت زهرا(س) برگزار شد.
calendar
تاریخ : 1395/10/01 - 22:17
1
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از ناحیه مقاومت بسیج حمزه سید الشهدا ،بسیاری از زوج های جوان ایام میلاد پیامبر اکرم(ص) و امام جعفر صادق(ع) را برای ازدواج و آغاز زندگی مشترک خود انتخاب می‌کنند تا زندگی مشترک خود را به نور اهل بیت مزین کنند. در این میان زوج های جوان دیگری نیز هستند که در این ایام, زندگی مشترک خود را در جوار شهدای گمنام آغاز می‌کنند تا علاوه بر مزین شدن زندگی خود به نور اهل بیت با شهدا پیمان بسته و به بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر«ازدواج آسان» جامه عمل بپوشانند .در همین راستا مراسم عقد و آغاز زندگی مشترک دو زوج جوان امروز(چهارشنبه) با حضور سردار ذوالقدر جانشین فرمانده سپاه تهران بزرگ  ، سرهنگ پاسدار سهیل گرشاسبی فرمانده سپاه ناحیه حمزه سیدالشهداء (ع) ، مهندس محسنی شهردار منطقه 9 و خانواده شهدا در جوار شهید گمنامی که سال 62 در عملیات خیبر به شهادت رسیده و در تیپ حضرت زهرا(س) تهران آرام گرفته برگزار شد.

Preview

این دو زوج جوانمعتقد هستند که ما مدیون شهدا هستیم و در همین راستا تصمیم گرفتیم زندگی خود را در جوار این شهید گمنام آغاز کنیم.یکی از این زوج های جوان گفت: چون معتقد هستیم ازدواج امری پاک و الهی است و در همجواری با شهدا این امر را مقدس تر می کند به همین دلیل با نیت قلبی تصمPreviewیم گرفتیم که زندگی خود را در جوار شهدا آغاز کنیم.

 

داماد جوان دیگری که خود سرباز این پادگان بوده از  ارتباط قلبی خود با این شهید گمنام این چنین می‌گوید: من چندین سال پیش سرباز این پادگان بودم و ارادت قلبی خاصی به این شهید گمنام داشتم, زمانی که متوجه شدم قرار است چنین مراسمی در پادگان برگزار شود از این موضوع بسیار خوش حال شده و تصمیم گرفتیم زندگی خود را در جوار این شهید گمنام آغاز کنیم تا بتوانیم ادامه دهنده راه شهدا باشیم. به عقیده من ازدواج های آسان یکی از عواملی هست که میتواند عمل کردن به وصیت و سیره شهدا باشد.

Preview

بر پایه این گزارش,  ناحیه حمزه سیدالشهداء (ع) به دهها خانواده منطقه 9 تهران جهیزیه و سبد کالا اهدا نموده است و هماهنگی و مدیریت اجرای برنامه و  ازدواج آسان  دو زوج جوان نیز برعهده ناحیه حمزه سیدالشهداء (ع) بوده است.

 


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 6108
پ. الیاس زاده