رای به سایت :
583
محبوب
ناحیه مقاومت بسیج حمزه سید الشهدا
چهارشنبه 01 فروردين 1397 -
همایش سالانه مسئولین و مدیران بسیجی منطقه 9 برگزار شد
همایش سالانه مسئولین و مدیران بسیجی منطقه 9 برگزار شد

در اولین روز از هفته بزرگداشت بسیج همایش سالانه مسئولین و مدیران بسیجی منطقه 9 با حضور سردار یزدی، فرمانده سپاه تهران بزرگ برگزار شد.
calendar
تاریخ : 1396/08/30 - 13:43
5
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از ناحیه مقاومت بسیج حمزه سید الشهدا ، در اولین روز از هفته بزرگداشت بسیج، همایش سالانه مسئولین و مدیران بسیجی منطقه 9 با حضور سردار محمدرضا یزدی، فرمانده سپاه تهران بزرگ برگزار شد.

سرهنگ گرشاسبی فرمانده ناحیه مقاومت حمزه سیدالشهد(ع) ازبسیج به عنوان بازوی اجرایی یاد کرد و مطالبی  پیرامون اهمیت مسجد و تاثیرات آن در برابرجنگ نرم، جنگ سخت و نیم سخت را خاطر نشان کرد و در ادامه از مساجد به عنوان سنگر نام برد و خواستار پر کردن سنگرها شد.

فرمانده ناحیه حمزه سیدالشهد(ع) از میزهای مشاوره (خانواده و حقوقی)، صندوق قرض الحسنه، خیریه، مهد قران و عترت و.. با عنوان روش های خدمت رسانی به مردم در جهت احیاء مساجد ذکر کرد.

سردار یزدی در ابتدا با یادآوری نگاه امام به اسلام ناب محمدی و تاثیرات آن در تغییر عصر ما را خاطر نشان کرد. و در ادامه افزود: هر کجا تمسک و اعتقاد به آموزه های دینی بوده موفقیت بوده است، اگر تمسک و اعتقاد به آموزه های دینی در بین مردم باشد دشمن هیچ غلطی نمی تواند بکند نیاز امروز در مساجد این است که احیاگر این تفکر باشد . خواستار آن شد که جوانان و نوجوانان و کودکان را با عشق به این تفکر آشنا کنیم.

وی همچنین به مسئولین تاکید کرد باید مردم را با این تفکر آشنا کنیم که لازمه آن شکستن خود است تا احساس کنند ما خادم آنها هستیم باور کنند ما خادم آنها هستیم. مردم روحیه خدمت خالصانه می خواهند. خدمت خاصانه به حرف نیست در مساجد و پایگاه ها به مردم عزت دهیم کرامت دهیم به گونه ای که اگر اعتقادات مارا قبول ندارند اما از ما به نیکی یاد کنند. اختلافات سلیقه ای را کنار بگذارید و در کنار افرادی باشیم که به مردم خدمت می کنند.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 16993


tags
   هفته بسیج 96        عکس هفته بسیج 96        سایر محتوا قسم        ناحیه مقاومت بسیج حمزه سید الشهدا        منطقه 9        محله استاد معین        سردار یزدی        هفته بسیج