پایگاه مقاومت بسیج امام زمان (عج)
 
پنجشنبه 24 آبان 1397 -

رای به سایت :
942
محبوب
صفحه نخست ›› گزارش تصویری ›› حوزه 221 جندالله ›› پایگاه مقاومت بسیج امام زمان (عج)
26
محبوب  
رای به خبر :
شهادت آقا محسن به موقع بود
شهادت آقا محسن به موقع بود

مقام معظم رهبری بعد از نماز صبح در گلزار شهداء حاضر و بر پیکر شهید اقامه نماز و دعا فرمودند
calendar
تاریخ : 1396/07/05 - 13:11

به گزارش قسم از پایگاه مقاومت بسیج امام زمان (عج)  حوزه 221 جندالله  ناحیه مقاومت بسیج حمزه سید الشهدا ،

رهبر معظم انقلاب سحرگاه امروز، به مسجد امام حسین علیه‌السلام رفتند و برای لحظاتی در کنار پیکر مطهر شهید محسن حججی و خانواده این شهید حضور یافتند.

به گزارش خبرنگار پایگاه مقاومت بسیج شهید اوتادی، سحرگاه امروز، حضرت امام خامنه‌ای به مسجد امام حسین(ع)  واقع در میدان امام حسین علیه‌السلام رفتند و دقایقی با خانواده‌ی این شهید عزیز به دیدار و گفت‌وگو پرداخته و از مجاهدت آنان تقدیر و تشکر کرده و برایشان صبر و اجر از درگاه الهی آرزو نمودند.

حضرت آیت الله خامنه ای خطاب به خانواده شهید حججی بیان داشتند: اخلاص، نیت پاک و به موقع حرکت کردن این جوان و نیاز جامعه به این‌گونه شهادت موجب شده خداوند متعال نام شهید شما را بلند کرده است.

ناگفته نماند که حضور و اقامه نماز و دعا توسط  امام خامنه ای بر پیکر مطهر این شهید مدافع حرم بی سابقه بوده چرا که امام خامنه ای تنها برای شهدای غدیر ، سید احمد خمینی ، آیت الله تهرانی ، آیت الله خوشوقت و همسر امام خمینی، حضور داشته و  به اقامه نماز و دعا پرداختند .

در آخر هم خوشا به سعادت این شهید که هم به قول خودش توانست دوبار شهید شود یکی قبل و یکی بعد از ظهور آقا امام زمان(عج)  و اینکه امام خامنه ای بر پیکر مطهرش نماز و دعا اقامه فرمودند .

امیدواریم با ادامه راهت در آینده وقتی پسرت بزرگ شد و از ما پرسید پدرم چرا نیست و... عرق شرم بر پیشانیمان ننشیند چراکه بر گردن 80 ملیون ایرانی حق بزرگی داری .


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 15148مطالب مرتبط