پایگاه مقاومت بسیج امام زمان (عج)
 
یکشنبه 04 فروردين 1398 -

رای به سایت :
944
محبوب
صفحه نخست ›› امنیتی و دفاعی ›› حوزه 221 جندالله ›› پایگاه مقاومت بسیج امام زمان (عج)
8
محبوب  
رای به خبر :
 سلامت و اقتدار سپاه ناشی از نقش‌آفرینی نمایندگی ولی فقیه و حفاظت است
سرلشکر جعفری:

سلامت و اقتدار سپاه ناشی از نقش‌آفرینی نمایندگی ولی فقیه و حفاظت است

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: سلامت و اقتدار سپاه ناشی از نقش‌آفرینی نمایندگی ولی فقیه و حفاظت است، در واقع این دو مجموعه در سپاه نقش تعیین کننده‌ای در سلامت و وضعیت سازمانی دارند.
calendar
تاریخ : 1396/12/20 - 18:08

به گزارش قسم از پایگاه مقاومت بسیج امام زمان (عج)  حوزه 221 جندالله  ناحیه مقاومت بسیج حمزه سید الشهدا ،

سردار سرلشکر پاسدار محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه صبح امروز در مراسم تودیع و تکریم نماینده ولی فقیه در سپاه اظهار داشت: یکی از عوامل سلامت و اقتدار سپاه ناشی از نقش‌آفرینی نمایندگی ولی فقیه و حفاظت است، در واقع این 2 مجموعه در سپاه نقش تعیین کننده‌ای در سلامت و وضعیت سازمانی سپاه دارند.

وی افزود: اعتقاد حوزه فرماندهی به نقش‌آفرینی واقعی این 2 حوزه در کنار فرماندهی برای ارتقاء وضعیت سازمانی سپاه و نیز رشد و کیفیت بخشی این وضعیت است.

سردار جعفری ادامه داد: در طول یازده سالی که در کنار حجت‌الاسلام سعیدی به‌عنوان نماینده ولی فقیه در سپاه بودم، کمال همکاری و هماهنگی را داشتیم البته نه به خاطر مسائل سازمانی بلکه از لحاظ دیدگاه سیاسی، مدیریتی، معنوی، فرهنگی، هم عقیده و هم نظر بودیم.

فرمانده کل سپاه با بیان اینکه از خودگذشتگی و ایثارگری در موفقیت‌های سپاه تعیین کننده است، ادامه داد: آشنایی ما با حجت‌الاسلام حاج صادقی به دوران دفاع مقدس و عملیات فتح فاو باز می‌گردد؛ لذا پیوندی که در جبهه شکل می‌گیرد ناگسستنی است.

وی عنوان کرد: تحول مدیریتی سرآغاز برنامه‌های جدید است لذا می‌تواند برنامه‌های گذشته را با کیفیت و عمق‌بخشی بیشتری ادامه داد.

سردار جعفری تصریح کرد: سه نکته‌ای که مقام معظم رهبری در حکم حجت‌الاسلام حاج صادقی مطالبه کردند، سه مولفه اصلی قدرت سپاه است که می‌تواند در کنار تجهیرات و فناوری نقش‌آفرینی کند.

سردار جعفری بیان داشت: قدرت، صلابت و توسعه‌ای که اکنون سپاه دارد مدیون همین عوامل معنوی است.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 15148مطالب مرتبط
Reply
no
0
yes
0
x
1396/12/21 - 15:09
سلام مستند ها را ببین داداش