پایگاه مقاومت بسیج حضرت ابوالفضل (ع)
 
پنجشنبه 03 خرداد 1397 -

رای به سایت :
386
محبوب
صفحه نخست ›› دولت ›› حوزه 209 موحد ›› پایگاه مقاومت بسیج حضرت ابوالفضل (ع)
21
محبوب  
رای به خبر :
مولایمان تحمل آتش جهنم را نداشت
یادداشت/

مولایمان تحمل آتش جهنم را نداشت

چگونه است در حکومتی که مسئولان آن داعیه دار پیروی از اسلام نبوی و سیره امیر المومنین هستند، وقت جبران خسارت دست درازی به بیت المال که رسیده، خانم زاده ها و آقا زاده ها را به قربانگاه بی آبرویی خود می برند؟
calendar
تاریخ : 1395/05/04 - 08:42

شاید شما هم دقت کرده باشید که هنگامی که به بعضی از آقازاده ها و خواهر زاده ها یا بهتر بگویم مدیران ارشد وابسته به مافیای فاسد اقتصادی دولت راستگویان می گوییم پول واریز شده به حساب هایتان را به بیت المال باز گردانید، می گویند این پول سهم ما از انقلاب است و برای آن زحمت کشیده ایم و می گویند اینها فضاسازی سیاسی و جو سازی زودرس انتخاباتی است.

چرا ما شاهد این مسائل هستیم؟ ریشه فساد در کجاست؟  پس چرا مجلس چشم های بسته خود را باز نمی کند؟ آیا جز این نیست که مجلس وظیفه خود را که رهبری اینقدر به نظارت مجلس تاکید می کند فراموش کرده است؟ آیا جز این نیست که بر خلاف رهبری چندین بار اخطار داده است و به اقتصاد مقاومتی تاکید می کند مسئولان خود را به خواب زده اند؟ پس چرا ما بیدار نمی شویم؟

فقط لازم دانستیم یادآوری کنیم که مولایمان حضرت علی(ع) هنگامی که برادرش از او خواست که از بیت المال مبلغی به او بدهد، حضرت فرمود:من طاقت آتش جهنم را ندارم.پس مسئولین بدانند که اگر خود را از مولا بالاتر میدانند نیازی به پس دادن نیست اما اگر هنوز اندک اعتقادی به راه و روش مولا دارند در پی جبران اشتباه خود باشند.

 

 


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 5045


مطالب مرتبط