پایگاه مقاومت بسیج اولیاء (ع)
 
دوشنبه 26 آذر 1397 -

رای به سایت :
10
محبوب
صفحه نخست ›› بین الملل ›› حوزه 210 شفیع ›› پایگاه مقاومت بسیج اولیاء (ع)
0
محبوب  
رای به خبر :
ایران شریک اصلی سوریه/ قدردانی از حمایت‌های جمهوری اسلامی در مبارزه با تروریسم
رئیس مجلس سوریه در دیدار ظریف بیان کرد

ایران شریک اصلی سوریه/ قدردانی از حمایت‌های جمهوری اسلامی در مبارزه با تروریسم

رئیس مجلس سوریه در دیدار ظریف ضمن قدردانی از حمایت‌های جمهوری اسلامی از ملت سوریه در مبارزه با تروریسم گفت: ایران شریک اصلی ما در مقاومت، پیروزی، روند سیاسی و بازسازی این کشور است.
calendar
تاریخ : 1396/10/27 - 16:30

به گزارش قسم از پایگاه مقاومت بسیج اولیاء (ع)  حوزه 210 شفیع  ناحیه مقاومت بسیج حمزه سید الشهدا ، «حموده یوسف صباغ» رئیس مجلس سوریه که در ایران حضور دارد، پیش از ظهر امروز (چهارشنبه) با محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه دیدار و گفت‌وگو کرد.

در این دیدار ظریف با تمجید از مقاومت دولت و ملت سوریه در برابر توطئه‌ها و پیروزی بر تروریست‌ها اظهار داشت: این پیروزی‌ها باعث شد آمریکا و رژیم صهیونیستی طرح‌های تخریبی خود را به نفع تروریست‌ها تشدید کنند.

وزیر امور خارجه با بیان اینکه ما و شما مراحل دشوارتری را هم پشت سر گذاشتیم ابراز امیدواری کرد این مراحل خطیر هم با موفقیت پشت سر گذاشته شود.

رئیس مجلس سوریه نیز در این دیدار ضمن تقدیر از حمایت‌های جمهوری اسلامی ایران از ملت سوریه در مبارزه با تروریسم افزود: ایران شریک اصلی ما در مقاومت، پیروزی، روند سیاسی و بازسازی سوریه است.

وی با اشاره به برگزاری اجلاس اتحادیه بین المجالس اسلامی آن را نمونه‌ای از دیپلماسی موفق جمهوری اسلامی ایران خواند و افزود: کشورهای اسلامی با اتحاد و همبستگی بر همه توطئه‌ها پیروز خواهند شد.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 5054مطالب مرتبط