پایگاه مقاومت بسیج خامس آل عبا
 
یکشنبه 30 دي 1397 -

رای به سایت :
137
محبوب
صفحه نخست ›› عکس خبری ›› حوزه 224 دیانت ›› پایگاه مقاومت بسیج خامس آل عبا
6
محبوب  
رای به خبر :
روزی عده ای جوانی خود را دادند تا ما بتوانیم امروز جوانی کنیم روز جوان بر جوانان مبارک

نسل جوان را به جهان رهبری جلوه ی توحید، علی اکبری هر که هوای رخ احمد کند در تو تماشای پیمبر کند
calendar
تاریخ : 1397/02/08 - 16:48

به گزارش قسم از پایگاه مقاومت بسیج خامس آل عبا  حوزه 224 دیانت  ناحیه مقاومت بسیج حمزه سید الشهدا ،

امام خامنه ای:جوانان در مدیریت‌ها بیشتر به‌کار گرفته شوند

♦️ رهبر معظم انقلاب در جمع زائران و مجاوران حرم مطهر رضوی(ع):همه مشکلات کشور قابل حل است؛ ما در کشور هیچ مشکلی که قابل حل نباشد، نداریم؛ هیچ مشکلی که کلید آن در دست بیگانگان باشد، نداریم. کلید حل مشکلات کشور در دست ملت ایران و مسئولان کشور است.
♦️انقلاب با قدرت و با نشاط پیش می‌رود؛ ۴۰ سالگی انقلاب، دوران پیری و عقب‌گرد انقلاب نیست، بلکه دوران پُختگی و نشاط انقلاب است.
♦️انقلاب در ۴۰ سالگی با قدرت، حفظ شعارها و برافراشته بودن پرچم‌های اصلی پیش می‌رود.جوانان ما در همه میدان‌ها سرمایه و امید کشور هستند.
♦️جوانان خیلی با ارزش هستند، در صنایع برتر جوانان مشغول فعالیت هستند، در نظامی‌گری و فرماندهی جوانان هستند که نقش‌آفرینی می‌کنند، در مدیریت هم هر جا جوانان باشند مدیریت با نشاط‌تری خواهد بود.توصیه ما این است که جوانان در مدیریت‌ها بیشتر به‌کار گرفته شوند.
♦️دشمن سعی می‌کند مشکلات را بزرگ‌نمایی کند و بیشتر نشان دهد، بنده در مقابل عرض می‌کنم که  این مشکلات با توفیق الهی  قابل حل است؛ دشمن از نسل جوان ما به شدت عصبانی است.
♦️آمریکایی‌ها و غربی‌ها با سانتریفیوژهای ما مخالفت کردند، نه به این خاطر که اورانیوم غنی می‌کرد، بلکه بیشتر به خاطر آن بود که این حرکت علمی، ذهن جوانان ما را برای کارهای بزرگ‌تر  آماده می‌کند.
♦️جوانان عزیز ما این کشور را خواهند ساخت؛ بهتر از آن چیزی که در ذهن‌های نسل ما قبلی‌هاست و خواهند توانست پرچم عزت را از آن‌چه تا امروز بوده، بلند مرتبه‌تر کنند.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 18923مطالب مرتبط